Przekaż 1% na Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola

Szanowni Państwo, zawodnicy, rodzice i sympatycy Stowarzyszenia Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola.

Zwracamy się do Państwa z prośbą, abyście mieli na uwadze nasz KLUB, jako odbiorcę 1% podatku, przy rozliczaniu rocznego zeznania podatkowego PIT.

Czy zdajecie sobie Państwo sprawę z tego jak wiele może zdziałać duża grupa ludzi połączonych wspólnym celem? Wystarczy, że każdy z nas ofiaruje od siebie choć małą cząstkę - 1% swojego podatku.

Zgromadzone, dzięki Państwa wsparciu środki pozwolą w komfortowych warunkach realizować wyznaczone cele.

Wszystkie zgromadzone środki zostaną przeznaczone na sprzęt sportowy.

Jak dokonać obliczenia 1%? To proste!

KROK 1. Wybór organizacji

Stowarzyszenie FC Lesznowola podpisało umowę z Fundacją Studencką MM, która jest organizacją pożytku publicznego i za jej pośrednictwem można przekazać 1% w rozliczeniu za 2016 rok.

Tym samym każdy kibic FC Lesznowola może indywidualnie wspierać nasz Klub.

KROK 2. Wypełnienie zeznania rocznego PIT

Przekazanie przez podatników swojego 1% dla FC Lesznowola w roku 2017 jest niezwykle proste.

Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-37 lub PIT-28). Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w ostatnich rubrykach zeznania podatkowego wpisujemy nazwę „FC Lesznowola 5377” i numer pod jakim widnieje w Krajowym Rejestrze Sądowym czyli KRS 0000270261. Wpisujemy także kwotę, którą chcemy przekazać dla Stowarzyszenia,nie może ona jednak przekraczać 1 % podatku należnego, wynikającego z zeznania podatkowego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

KROK 3. URZĄD SKARBOWY przekazuje pieniądze dla Stowarzyszenia Miłośników Piłki Nożnej FC Lesznowola.

Pieniądze - 1% podatku należnego - na konto wybranej organizacji przekaże Urząd Skarbowy w terminie do 3 miesięcy.

Uwaga!!! Podatnik nie może podzielić swojego 1% między kilka organizacji.

Wasz 1% to dla nas 100% POMOCY i WSPARCIA w rozwoju pasji i realizacji marzeń!