Promyk pokonany!

W Wielką Sobotę pierwsza drużyna seniorów grała kolejny ważny mecz w walce o utrzymanie w lidze Okręgowej. Tym razem na własnym boisku podejmowała drużynę Promyk Nowa Sucha.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany ale od 30 minuty nasza przewaga była już widoczna i to my stwarzaliśmy sobie coraz lepsze sytuacje do strzelenia bramki. Niestety nie potrafiliśmy tego wykorzystać i do przerwy był remis 0-0.

W drugiej połowie znowu ruszyliśmy do ataków ale znowu nie potrafiliśmy wykorzystać dogodnych sytuacji i dopiero goście musieli w tym nam pomóc wbijając sobie sami piłkę do własnej bramki. Po tej bramce nasza skuteczność zaczęła się poprawiać i zaczęliśmy wykorzystywać błędy drużyny Promyka. Na 2-0 podwyższył Śliwowski, który wykończył piękną akcję całej drużyny.

Trzecią bramkę strzelił rezerwowy Michał Kowalski, który wykorzystał idealne dośrodkowanie Adamczyka z rzutu rożnego i strzałem głową umieścił piłkę w bramce.

Bramka na 4-0 padła po uderzeniu bezpośrednio z rzutu rożnego przez Adamczyka.

Na dwie minuty przed końcem goście z Nowej Suchej wykorzystali chwile rozluźnienia w naszej drużynie i strzelili bramkę honorową.

Wynik spotkania ustalił kolejny rezerwowy Paweł Milczarek, który strzałem z piątego metra z woleja umieścił piłkę w bramce i mecz zakończył się wysokim zwycięstwem 5-1.