Porażka z Przyszłością !

Niestety po dwóch wygranych z rzędu seniorzy przegrywają z Przyszłością Włochy 2-1.

W pierwszej połowie do straty bramki przez nasz zespół gra była wyrównana, po tej sytuacji nasza gra zdecydowanie się poprawiła i po pięknej akcji i podaniu Gajowniczka bramkę wyrównującą zdobył Milczarek. Do końca pierwszej połowy to my prowadziliśmy grę i byliśmy drużyną lepszą ale to gospodarze mogli zdobyć bramkę po zamieszaniu w polu karnym, piłkę z linii bramkowej wybił Adamczyk.

W drugiej połowie niestety nie graliśmy już tak dobrze jak w pierwszej i Przyszłość potrafiła to wykorzystać strzelając drugą bramkę. W dalszej części gry próbowaliśmy zdobyć bramkę wyrównującą ale nasze akcje kończyły się na obronie gospodarzy, którzy co chwile bardzo groźnie kontratakowali, i tylko dobra postawa Kowalskiego i naszych obrońców sprawiła, że mecz skończył się wynikiem 2-1.

Przyszłość Włochy 2-1 FC Lesznowola