Porażka z Kosą na inaugurację rozgrywek!

W pierwszej kolejce mierzyliśmy się na wyjeździe z drużyną Kosy Konstancin. Mecz był bardzo wyrównany, w pierwszej połowie obie drużyny miały szanse bramkowe. Przy 0:0 mieliśmy sytuację sam na sam z bramkarzem gości, jednakże zabrakło trochę zimnej krwi w wykończeniu sytuacji. Niestety więcej szczęścia mieli gospodarze, najpierw po błędzie w kryciu w środku pola zawodnik Kosy oddał groźny strzał, piłka odbiła się od słupka i z ostrego kąta po dobitce gospodarze wyszli na prowadzenie. Po 10 minutach Kosa zdobyła drugą bramkę po dośrodkowaniu z bocznej strefy, przysnęliśmy trochę z kryciem i zawodnik gospodarzy nie miał problemów z wykończeniem sytuacji.

W drugiej połowie stworzyliśmy sobie więcej sytuacji, jednakże w kluczowym momencie brakowało albo ostatniego dobrego podania, albo skuteczności przy oddawaniu strzałów.

Podsumowując rozegraliśmy niezły mecz, stwarzaliśmy groźne sytuacje po składnych akcjach, w kluczowych momentach zabrakło koncentracji i skuteczności co skutkowało porażką.