Porażka Seniorów z Teresinem

W sobotę drużyna Seniorów podejmowała na własnym boisku drużynę KS Teresin.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo senna w wykonaniu obu drużyn, ale to gospodarze stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje, najpierw Gajowniczek w sytuacji sam na sam strzelił obok bramki, a później strzał Pluty z ostrego kąta z trudem wybronił bramkarz gości.

Niestety w końcówce pierwszej połowy bramkę z niczego zdobyli goście, bramkarz gospodarzy w niegroźnej sytuacji wypuścił piłkę z rąk, a napastnik gości przytomnie ją przechwycił i strzelił do pustej bramki.

W drugiej połowie kolejny błąd bramkarza naszej drużyny i po mocnym zagraniu piłki w pole karne z rzutu rożnego z najbliższej odległości piłkę do pustej bramki "pakują" goście.

Kilka minut później Pluta dostaję piłkę od Gajowniczka na piąty metr i w 100% sytuacji strzela wprost w bramkarza.

Goście odpowiedzieli najlepiej jak mogli i po szybkiej kontrze w sytuacji sam na sam strzelają bramkę na 0-3.

Nasza drużyna stworzyła sobie jeszcze kilka sytuacji do strzelenia bramki ale niestety żadnej nie potrafiła wykorzystać.

Mecz kończy się zwycięstwem gości 0-3 i pierwsza porażka na własnym boisku w rundzie wiosennej staje się faktem.

FC Lesznowola 0-3 KS Teresin