Porażka rocznika 2009
Niestety zawodnikom rocznika 2009 nie udał się wyjazd na mecz ligowy do Piaseczna. Zawodnicy mecz zaczęli bardzo nerwowo czego efektem były szybko strzelone gole przez gospodarzy. Po 7 minutach meczu i stracie 3 goli nasi zawodnicy trochę się otrząsnęli i próbowali konstruować jakieś akcje ofensywne. Pomimo dużej przewagi fizycznej zawodników z Piaseczna(szczególnie w środku pola) udało nam się strzelić bramkę na 3:1. W drugiej kwarcie zaczynamy nieźle tworzymy dwie sytuacje do strzelenia gola jednak nie trafiamy, a sami tracimy gola na 4:1 bezpośrednio z rzutu wolnego. Pomimo to walczymy dalej i w końcu zdobywamy gola na 4:2. Wydawać by się mogło, że druga kwarta zakończy się takim wynikiem, jednak brak koncentracji naszej defensywy skutkuje stratą jeszcze 2 goli( dwa razy bezpośrednio podajemy do napastnika drużyny przeciwnej). Wynik po dwóch kwartach 6:2. Trzecia odsłona to całkowita zmiana obrazu gry, przechodzimy do ofensywy szybko strzelamy 2 gole i mamy wynik 6:4 i wracamy do meczu. Tworzymy kolejne sytuacje, trzy razy wychodzimy sam na sam z bramkarzem i niestety po raz kolejny nie potrafimy wykorzystać tych sytuacji.Wynik po trzeciej kwarcie 6:4. Czwarta kwarta to dalsze próby naszej drużyny do wyrównania wyniku, jednak przeciwnik wyszedł na tą kwartę bardo skoncentrowany i nie dał strzelić nam więcej goli. Ostatnie 7 minut meczu to kolejna faza dekoncentracji, braku sił czy zniechęcenia naszych zawodników i strata aż pięciu goli. Ostateczny wynik meczu 11:4