Porażka na inaugurację seniorów

Niestety seniorzy w pierwszym meczu rundy wiosennej odnieśli porażkę z wiceliderem rozgrywek Piastem Piastów 0-4.

Mecz mógł zacząć się dla nas znakomicie, w 6 minucie meczu Saługa znalazł się w idealnej sytuacji sam na sam ale niestety bramkarz gości wybronił jego strzał.

Kilka minut później Piast objął prowadzenie po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego.

W drugiej połowie meczu gospodarze próbowali zagrozić bramce Piasta ale niestety wszystkie ataki kończyły się na defensywie gości.

W 70 minucie meczu ładną akcję przeprowadzili goście z Piastowa i podwyższyli wynik na 0-2.

Kilka minut po tej akcji Śliwowski potężnie uderzył z 30 metra ale niestety piłka trafiła tylko w słupek

W końcówce meczu gospodarze popełnili dwa proste błędy i mecz zakończył się wynikiem 0-4.