Porażka "dwójki" w Pracach Małych!

W Niedzielne popołudnie zawodnicy FCL II pojechali do Prac Małych z nadzieją, że spotkanie potoczy się po ich myśli i 3 punkty wrócą do Lesznowoli.

Po pierwszej połowie wszystko wskazywało na to, że mecz potoczy się na korzyść ,,dwójki’’, po bardzo ładnie akcji i golu Bartosza Woźniak drużyna przyjezdnych zasłużenie wyszła na prowadzenie. Drużyna gospodarzy grała nerwowo, a akcje w środku pola skutecznie rozbijali Chmielewski i Bliźniuk, natomiast w ataku raz po raz nękali dobrymi akcjami Pasztaleniec, Pieńkoś i Woźniak.

Niestety ale druga połowa to już kompletnie inna gra, po dwóch indywidualnych błędach zawodników FCL II było już 2:1 dla gospodarzy a bardzo dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Gromu, a na koniec gospodarze pogrążyli przyjezdnych pięknym strzałem z dystansu ustalając wynik spotkania na 3:1.

Grom Prace Małe 3-1 FC Lesznowola

Bramki : Woźniak