Podsumowanie weekendu Akademii !

Poniżej znajduje się podsumowanie poprzedniego weekendu.

Rocznik 2003

W sobotę rocznik 2003 rozegrał sparing z drużyną Legionu Pruszków rocznik 2002. Po bardzo dobrym meczu , nasi chłopcy odnieśli bardzo wysokie zwycięstwo 14-0. Brawo !

Rocznik 2004

Podobnie jak starsi koledzy, chłopcy z rocznika 2004 rozegrali sparing z rówieśnikami z Legionu Pruszków zwyciężając 4-0.

Rocznik 2004II

Druga grupa chłopców z rocznik 2004/2005 wystąpiła w Lidze Lesznowolskiej, gdzie jeden mecz wygrała, a 3 przegrała. Ostatecznie zajmując 4 miejsce.

Rocznik 2006

Pierwsza grupa rocznika 2006 wystąpiła w turnieju o Halowe Mistrzostwa Warszawy. W turnieju chłopcy zanotowali dwa zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki, co ostatecznie dało im 5 miejsce.

Druga grupa wystąpiła w rozgrywkach Ligi Lesznowolskiej i zanotowała trzy porażki.

Rocznik 2008

Pierwsza grupa wygrała swój pierwszy mecz w Lidze Zimowej pod balonem na Koncertowej z drużyną Talentu Targówek 9-1. Cała drużyna zaprezentowała się w bardzo dobrym stylu, i od początku meczu chłopcy dawali z siebie wszystko.

Druga grupa wystąpiła w turnieju organizowanym przez GOSiR Piaseczno, gdzie zajęła 7 miejsce. W czterech meczach zanotowała jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki.

Rocznik 2010

W sobotę rocznik 2010 rozegrał swój drugi mecz sparingowy i odniósł pierwsze zwycięstwo 10-4 z FCB Bobrowiec.