Podsumowanie Sezonu rocznika 2006/07 - Trzecie miejsce !!!

PODSUMOWANIE SEZONU ROCZNIK 2006 / 07

Podsumowują cały sezon drużyny FC Lesznowola 2006/07 trzeba przyznać, iż przyniósł on całkowicie skrajne mecze pod względem piłkarskim oraz emocji, które towarzyszyły podczas oglądania tych spotkań. Mecz z UKS Lesznowola w rundzie rewanżowej wygrany przez naszą drużynę 1-0 był strasznie ‘’rwanym’’ widowiskiem w którym większość pojedynków widzieliśmy w środkowej strefie boiska, natomiast dla odmiany mecz z drużyną KS Wilanów (wicelider) , w którym graliśmy jako gospodarz, wygrywając 4-0 , stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji grając bardzo dobrze w destrukcji rozbijając atak przeciwnika już w środkowej strefie boiska i świetnie przechodząc do ataku.

Zakończyliśmy sezon na 3 pozycji w tabeli, czując lekki niedosyt , ponieważ biorąc pod uwagę cały sezon powinniśmy zakończyć sezon jedno oczko w tabeli wyżej, a było to spowodowane brakiem odrobiny szczęścia , którego czasami zabrakło w pierwszej rundzie rozgrywek, ale już w drugiej rundzie sezonu FC Lesznowola pokazała na co ją stać i jaki potencjał w niej drzemie , nie przegrywając ani jednego spotkania i notując 11 pkt na 15 możliwych do zdobycia .

Drużyna świetnie funkcjonowała również w linii obrony, a świadczyć może o tym fakt, że byliśmy drugą drużyną ( pierwsza pod tym względem był WKS Gwardia Warszawa) pod względem najmniejszej ilości straconych bramek w lidze.

Reasumując , każdy zawodnik zasługuję na indywidualne wyróżnienie pod względem zaangażowania w każdym meczu, swoją postawą oraz ambicją pokazując to podczas wszystkich stoczonych pojedynków w lidze. Teraz drużynę czeka kolejne wyzwanie przechodząc już na mecze ligowe na pełnowymiarowe boisko grając systemem 11x11 !

Brawo Drużyna!

Król strzelców : Błażej Laskowski