Podsumowanie sezonu rocznika 2006!

Porażka Żaków w ostatnim meczu…

Zawodnicy FC Lesznowola rocznika 2006/07 w swoim ostatnim meczu w tym sezonie podejmowali zespół MKS Korona Góra Kalwaria.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i obfitował w znakomite akcje i fantastyczne bramki, szkoda tylko, że ze zwycięstwa mogła się cieszyć drużyna MKSu Góra Kalwaria. Mecz był bardzo wyrównany, po bardzo ładnych i szybkich akcjach tworzyło się wiele bramkowych sytuacji, a gole które padały nie były przypadkowe i dłonie same składały się do oklasków !

Przez cały mecz prowadzenie utrzymywała drużyna gości, ale drużyna FC Lesznowoli bardzo dzielnie i charakternie  próbowała gonić rezultat, niestety jak się później okazało – bez spodziewanego efektu….

Ostateczne mecz zakończył się wynikiem 3-5 dla zespołu z Góry Kalwarii , ale samo spotkanie było bardzo emocjonujące i oglądało się je z ogromną przyjemnością !

Bramki : Adamczyk J. x2 , Napierski W.

Podsumowując miniony sezon grupy z rocznika 2006 / 2007, apetyty na ostateczny wynik końcowej klasyfikacji były znacznie większe, ostatecznie chłopcy uplasowali się na 5 miejscu.

Sezon obfitował we wzloty i upadki, w znakomite mecze i w mecze niesamowicie słabe…… W przekroju całego sezonu można wyciągnąć wiele wniosków odnośnie postawy oraz formy całego zespołu, natomiast rzeczą która najbardziej rzucała się w oczy jest stabilność formy, gdzie po doskonałym meczu z bardzo mocnym przeciwnikiem (Perła Złotokłos) przytrafiały się mecze znacznie słabsze w odstępie niespełna tygodnia z przeciwnikami znacznie niżej notowanymi.

Ale jest też wiele aspektów pozytywnych, chociażby takich jak to, że łącznie straciliśmy mniej bramek niż w zeszłym sezonie, i z większą swobodą zaczynamy dochodzić do sytuacji bramkowych !

Podczas całego sezonu przytrafiały się również problemy kadrowe zawodników grających w lidze, to przyczyniało się do dezorganizacji i powodowało, że każdy mecz graliśmy w innym składzie, aczkolwiek taka sytuacja przyczyniła się do tego, że każdy zawodnik próbował swoich sił na innych pozycjach, a to odkryło nietuzinkowe umiejętności bramkarski Mateusza Kisielińskiego, który w znakomity sposób, bardzo efektownie oraz efektywnie strzegł dostępu do naszej bramki!

W linii obrony dominował bezdyskusyjnie Karol Duplicki, którego charakteryzuje ogromny spokój podczas podejmowania decyzji, a to jest ogromnie ważne w tej formacji. Karol zaliczył również kilka występów w starszym roczniku naszej akademii gdzie również radził sobie bardzo dobrze .

W środku pola gry wielką wolą walki oraz zaangażowaniem wyróżniał się Mikołaj Jeziorański, a akcję ofensywne napędzał kapitan zespołu Jędrzej Adamczyk którego gole były nadzwyczajnej urody!

W nawiązaniu do poprzedniego sezonu można również zauważyć, iż chłopcy jako zespół stali się bardziej ‘’ograni’’ , doświadczeni i zorientowani na wygraną. Zawodnicy wychodząc na mecz chcą zawsze pokazywać się z jak najlepszej strony.

Reasumując – w zawodnikach grupy rocznika 2006/2007 widać ogromny potencjał, jeżeli tylko popracujemy nad pewnymi niedoskonałościami i ustabilizujemy formę w następnym sezonie uplasujemy się na zacznie lepszej pozycji niż w tym roku!