Podsumowanie sezonu rocznika 2004!

Na wiosnę chłopcy z rocznika 2004 występowali w II grupie trzeciej ligi mzpn. Liga liczyła 6 zespołów: FC Lesznowola, Bór Regut, Victoria Głosków, Zwar II Międzylesie, Korona Góra Kalwaria i Perła Złotokłos. We wszystkich meczach zdobyliśmy 14 punktów( 4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki), strzelając 18 bramek i tracąc ich 36. Sezon zakończyliśmy na 4 miejscu.

Początek sezonu nie był w naszym wykonaniu dobry. W pierwszych czterech meczach zdobyliśmy zaledwie 2 punkty. Oprócz pierwszego meczu gdzie wysoko przegraliśmy z Bórem Regut, w kolejnych zabrakło Nam troszeczkę szczęścia, stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji strzeleckich, jednakże były problemy z ich wykorzystaniem. W kolejnych czterech zdobyliśmy komplet punktów. Nasza gra wyglądała w tych meczach dobrze, momentami bardzo dobrze, potrafiliśmy narzucić własny styl gry, utrzymywać się przy piłce, wykonywać składne akcje ofensywne. Z dorobkiem 14 punktów na dwie kolejki przed końcem mieliśmy szanse na awans do wyższej ligi. Niestety w ostatnich dwóch spotkaniach ze względu na duże braki kadrowe( graliśmy bez możliwości zmian) nie udało Nam się zdobyć żadnego punktu. Pomimo braku awansu uważam tą rundę za udaną. Jako beniaminek potrafiliśmy wygrywać mecze zarówno u siebie, jak i na wyjeździe. Przez długi okres czasu liczyliśmy się w walce o awans. Największym problemem była wąska kadra, szczególnie w końcówce sezonu.

W rundzie wiosennej występowali następujący zawodnicy: Witek Zawiła-Niedźwiecki, Tomek Adamczyk, Maks Marcinkowski, Olek Kołakowski, Janek Wiklak, Filip Jastrzębski, Filip Ciechomski, Olek Kołakowski, Karol Niedziałek, Piotrek Wyszyński, Kuba Żądełek, Maciek Palkowski i Kuba Tlak. Jedno spotkanie rozegrał również Bartek Hoffman.

Bramki zdobywali: Witek Zawiła-Niedźwiecki 8, Tomek Adamczyk 7, Maks Marcinkowski 1, Olek Kołakowski 1, Karol Niedziałek 1.