PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ ROCZNIKA 2006/07

Grający jako beniaminek III ligi rocznik 2006/07 radził sobie dobrze podczas całej rundy plasując się na koniec tych rozgrywek na 3 miejscu tracąc 1 punkt do wicelidera rozgrywek.

Drużyna w tej rundzie grała dość stabilnie , poprawiając zdecydowanie grę w obronie a co za tym idzie tracąc znacznie mniej goli w porównaniu do poprzednich lat. Można zatem przyznać, iż debiutancki sezon w rozgrywkach III ligi można uznać za udany. Chłopcy na przestrzeni całej rundy prezentowali się solidnie, charakteryzując się zaangażowaniem oraz dużą determinacją w dążeniu do zwycięstwa podczas meczy, niektóre były bardzo zaciekłe aż do ostatnich sekund spotkań.

Aspektem, który musimy znacznie poprawić to koncentracja i skupienie podczas meczy a także praca nad zachowaniem ,,zimnej krwi’’ pod bramką drużyny przeciwnej, ponieważ gdyby zliczyć niewykorzystane sytuacje chłopców FCL pod bramką przeciwników to miejsce w tabeli końcowej mogłoby być znacznie wyższe.

Król asyst : Karol Duplicki

Król strzelców : Wiktor Napierski