Piąte miejsce rocznika 2008 na Ogólnopolskim turnieju w Płocku!

W Niedziele 3 grudnia rocznik 2008 udał się do Płocka na Ogólnopolski turniej o Puchar Prezesa Wisły Płock. Turniej był rozgrywany na sztucznym boisku pod balonem obok stadionu Wisły Płock.

Rozgrywki grupowe zaczęliśmy bardzo dobrze od trzech zwycięstw 2-0 z Wisłą II Płock, 1-0 Juventus Academy Toruń i 2-0 Młode Orły Nadarawianki Pułtusk. W czwartym meczu zmierzyliśmy się z najlepszą drużyną na tym turnieju (późniejszym zwycięscą ) Królewskimi Płock, niestety przegraliśmy 1-0 ale nasza gra była bardzo dobra , stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, których niestety nie wykorzystaliśmy, a jeden błąd zaważył o naszej porażce.

W ostatnim meczu w grupie, graliśmy z SMS Łódź, niestety nie udało nam się choćby zremisować i przegrywamy 4-1 przez co nie udało nam się awansować do półfinału.

W meczu o piąte miejsce graliśmy z trzecią drużyną grupy B, MDK Płock, w tym meczu zagraliśmy bardzo pewnie i ze spokojem wygrywamy wysoko 6-1.

Podsumowując zagraliśmy bardzo dobry turniej, w każdym meczu zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, prowadziliśmy grę , stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji, niestety zabrakło nam trochę szczęścia w decydujących momentach, o czym może świadczyć około dziesięć strzałów w poprzeczkę lub słupek podczas tego turnieju. Na uwagę zasługuje fakt, że obie drużyny z naszej grupy zagrały w finale.

Klasyfikacja końcowa

1.Królewscy Płock