Pechowy remis Młodzików !

Pechowy remis Młodzików !

W sobotnie popołudnie chłopcy z rocznika 2006/07 podejmowali zespół Tur Jaktorów, z którym toczyliśmy pojedynek pierwszy raz w historii.

Początek dla FCL był bardzo obiecujący. Gra na początku spotkania była wyrównana, ale to skuteczniejszą drużyną była Lesznowola , wychodząc na prowadzenie po bardzo silnym i precyzyjnym strzale Michała Dubieleckiego zza pola karnego.

Kolejnego gola dla FCL strzelił Mikołaj Jeziorański po kapitalnej asyście Phillipa Koguta . Akcja doskonale odzwierciedlała naszą ostatnią pracę oraz wysiłek na treningach, gdzie bardzo dużo i często ćwiczyliśmy właśnie taki wariant rozegrania, a po chwili na 3:0 podwyższył Karol Kogut po wspaniałym strzale z dystansu.

Można by pomyśleć, iż nic złego nie ma prawa się stać, ale to przeciwnicy z Jaktorowa strzelili kontaktową bramkę tuż przed przerwą i od tamtej pory to oni zaczęli bardzo odważnie i z dużym animuszem atakować bramkę gospodarzy , na tyle skutecznie , iż grając z ogromną determinacją zdołali doprowadzić do remisu, bardzo zasłużenie zabrali ze sobą 1 pkt.

W przekroju całego meczu FC Lesznowola była drużyną, która zdecydowanie lepiej grała w piłkę , natomiast przeciwnicy wykazali się ogromną determinacją oraz chęcią zwycięstwa za co serdecznie gratulujemy. Piłka nożna to piękny sport, w którym liczą się umiejętności, talent predyspozycje fizyczne, ale bardzo ważną rzeczą która napędza całą tą sportową rywalizację jest serce, wola zwycięstwa i determinacja w dążeniu do wygranej.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w widowisku i bardzo kulturalne kibicowanie!

Bramki.: Kogut K., Jeziorański M., Dubielecki M.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości