Pechowa porażka Seniorów !

W sobotnie popołudnie pierwsza drużyna Seniorów wybrała się na mecz do Złotokłosu aby zmierzyć się z miejscową Perłą.

Od początku meczu drużyna z Lesznowoli ustawiła się w obronie i czekała na wyprowadzenie kontrataku.

W pierwszej połowie gospodarze utrzymywali się przy piłce i próbowali stworzyć sobie sytuacje bramkowe, ale nasi obrońcy potrafili sobie poradzić z atakami Perły.

Po jednej z akcji zawodnik Perły uderzył zza pola karnego w słupek , a dobitkę skutecznie obronił Kowalski.

Kilka minut później napastnik Perły znalazł się w sytuacji sam na sam, uderzył obok bramkarza, ale Komosa ofiarnym wślizgiem wybił piłkę z linii bramkowej.

W 41 minucie spotkania z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował zawodnik Perły, piłka pechowo odbiła się od łokcia Adamczyka i Sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, który pewnie wykorzystał pomocnik Perły.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił Perła prowadziła grę, a Lesznowola czekała na swoją szansę.

W 55 minucie meczu Śliwowski zgrał głową idealnie do wybiegające na czystą pozycję Gajowniczka, który zdecydował się na strzał z pierwszej piłki z 16 metra, niestety minimalnie niecelnie.

W 62 minucie spotkania padła bramka wyrównująca dla naszej drużyny, z rzutu wolnego na około 30 metrze przy bocznej linii, dośrodkował Adamczyk na długi słupek do wbiegającego Boguty który precyzyjnym strzałem z 5 metra umieścił piłkę w bramce.

W dalszej części gry zawodnicy Perły atakowali , a FCL mądrze się broniła.

W 91 minucie spotkania goście z Lesznowoli wyprowadzili kontratak po którym ewidentnie w polu karnym faulowany był Gajowniczek, niestety Sędzie tego spotkania nie odgwizdał rzutu karnego. W tym miejscu warto zaznaczyć, że Sędzia tego spotkania popełniał mnóstwo błędów w tym meczu w jedną, jak i w drugą stronę, był najsłabszym punktem tego meczu.

W 94 minucie spotkania po dośrodkowaniu w polu karne i błędzie naszego bramkarza i obrońcy piłkę do siatki wpakował napastnik Perły i dał zwycięstwo swojej drużynie.

Perła Złotokłos 2-1 FC Lesznowola

br. Boguta

Skład: Kowalski,Jagiełlo, Boguta, Skalski, Komosa, Adamczyk, Milczarek, Śmietanka, Saługa, Śliwowski (74min Bijakowski), Gajowniczek