Pechowa porażka rocznika 2009!
Po pewnym zwycięstwie w pierwszej kolejce i pauzie w drugiej(wycofana drużyna), przyszedł czas na trzecią kolejkę 3 ligi mazowieckiej rocznik 2009(E2). Tak się złożyło, że drugi mecz w rundzie wiosennej i drugie derby Lesznowoli. Tym razem naszym przeciwnikiem była drużyna Uks Iwiczna. Niestety do meczu przystąpiliśmy bez, aż trzech podstawowych zawodników. Mimo to, zawodnicy obecni na meczu dali z siebie wszystko i godnie reprezentowali barwy klubowe. Niestety nie udało odnieść się drugiego zwycięstwa w lidze, gdyż nasza skuteczność strzelecka mocno nas w meczu zawodziła. Byliśmy zespołem lepiej grającym w piłkę(poza drugą kwartą która była mocno wyrównana), ale piękno piłki polega na tym, iż nie zawsze lepszy wygrywa. Brawa dla przeciwników za przetrwanie naporu i strzelenie gola w ostatniej minucie meczu. Brawa dla zawodników z rocznika 2010 którzy wspomogli nas w tym meczu i brawa dla całej drużyny za postawę i grę w meczu, Gra z takim zaangażowaniem dobrze wróży na przyszłość.
UKS Iwiczna 3-2 FC Lesznowola
Bramki: