Nasi Trenerzy się szkolą !

Trenerzy naszej Akademii Mariusz Woliński, Kamil Boguta i Trener Seniorów Marcin Urbański ukończyli czterodniowe szkolenie Coerver Coaching i uzyskali pierwszy stopień Football Coach Assistant.

Coerver Coach Training Clinic to globalny program szkolenia trenerów, który prowadzony jest między innymi we wszystkich klubach Premiership.

Coerver Coaching to:

Pogram nauki i doskonalenia umiejętności gry skierowany do wszystkich piłkarzy i trenerów, ale szczególnie dopasowany do młodych zawodników w wieku 5-16 lat.Metody Coerver'a skupiają się głównie na rozwoju umiejętności indywidualnych i grze w małych grupach.

System rekomendowany i używany w czołowych klubach i federacjach piłkarskich:

Angielska Premier League

Francuska Federacja Piłkarska