Nabór do Akademii

Stowarzyszenie Miłośników Piłki Nożnej ogłasza nabór uzupełniający dla roczników 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011 oraz NOWY nabór dla rocznika 2012 do Akademii Piłkarskiej FC Lesznowola.

Zapewniamy:

• profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanych trenerów z uprawnieniami UEFA
  • udział w rozgrywkach, turniejach, obozach sportowych
  • profesjonalne treningi bramkarskie
  • wideo analizę gry
  • nowoczesną infrastruktura i sprzęt sportowy
  • zajęcia ogólnorozwojowe (np. judo,fitness itp.)
  • spotkania z dietetykiem
  • przyjazną atmosferę

Proponujemy treningi w prężnie rozwijającej się Akademii Piłkarskiej, której priorytetem jest efektywne szkolenie młodych piłkarzy, rozbudzanie pasji i kształtowanie relacji społecznych.

Mając na uwadze wysoki poziom szkoleń, nie zamykamy się na wpływy z zewnątrz i systematycznie szkolimy kadrę trenerską, również poza granicami naszego kraju.

Zarząd Stowarzyszenia hołduje założeniom: "jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych", dlatego stawia na staże trenerskie w najlepszych Akademiach Piłkarskich na świecie, dla przykładu: Ajax Amsterdam, PSV Eidhoven, NEC Nijmegen, Twente Enschede.

Wszystko po to, by przekazywać gruntowną wiedzę i budować solidne podstawy, które będą miały przełożenie w praktyce, niosąc za sobą sukcesy młodego pokolenia piłkarzy i pozycję naszych drużyn w wysokich ligach!

Dołącz do nas i Ty!