Młodziki ogrywają lidera ! Awans do 4 ligi!

MŁODZIKI OGRYWAJĄ LIDERA

W sobotę w samo południe młodziki FC Lesznowola 2006/07 podejmowali na swoim terenie zespół INTER ŁAZY. Mecze tych dwóch drużyn zawsze obfitowały w wiele emocji, były zawsze bardzo zacięte i padało w nich wiele pięknych bramek, a rodzice obu drużyn zawsze bardzo głośno dopingowali swoje pociechy i nie inaczej było tym razem.

FC Lesznowola można powiedzieć ‘’tradycyjne,, rozpoczęła od utraty gola…. po bardzo silnym strzale napastnika INTERu ŁAZY skapitulował Mikołaj Płachetka, który był bez szans przy tym uderzeniu, natomiast chłopcy nie spuścili głów i od razu zabrali się do odrabiania strat, a styl, konsekwencja oraz skuteczność działania młodzików FCL były nadzwyczajnej urody!

Całą pierwszą połowę FCL dominowała spędzając większość czasu pod bramką przeciwnika, zmuszając bramkarza INTER ŁAZY do wyciągania piłki z siatki aż sześć razy! Chłopcy wypracowali sobie cztero-bramkową przewagę (6-2) po pierwszej połowie i w dobrych humorach schodzili odpocząć przed drugą odsłoną meczu.

W drugiej połowie mecz nieco się wyrównał , gra toczyła się raz pod jednym polem karnym, a raz pod drugim, akcja goniła akcję, ale to młodziki FCL schodzili z boiska w lepszych nastrojach pokonując zespół INTER ŁAZY 7-4 i zapewniając sobie AWANS do 4 ligi.

BRAWO CHŁOPCY!

Bramki : Jakub Dec x 3, Karol Kogut, Philliph Kogut, Mikołaj Wasilewski, Wiktor Napierski