Kolejny sezon dobiegł końca (2004).

Kolejny sezon dobiegł końca. Drugi sezon w I lidze okręgowej dla naszych chłopaków okazał się niezbyt szczęśliwy. Po pierwszej rundzie były nadzieje i momentami niezła gra. Już w pierwszym meczu zdobyliśmy 3 punkty wygrywając z Varsovią, a po 4 kolejkach mieliśmy już 6 punktów. Rundę rewanżową zaczęliśmy od szczęśliwego remisu z Varsovią i nadzieją na zakończenie sezonu w środku tabeli. Później niestety było już tylko gorzej. A to brak skutecznosci, a to kontuzje i absencje, a to sędzia interpretujący przepisy w sposob dość kontrowersyjny. Szczęście sprzyja lepszym i było to widoczne w meczach z naszym udziałem. W kilku spotkaniach brakowało nam tego szczęścia i przeciwnicy bezlitośnie to wykorzystywali. Ostatecznie wszyscy nasi rywale znaleźli się wyżej w tabeli niż my.
W każdym razie nowy sezon rozpoczynamy pod koniec sierpnia, a treningi już za 5 tygodni. Przed nami nowe wyzwania, być może nowi rywale. Musimy pokazać siłę która tkwi w drużynie, a nie tylko siłę pojedynczych indywidualności. Regularne treningi wszystkich zawodników, profesjonalne podejście do swoich obowiązków przyniesie w końcu oczekiwane efekty. Sprawi, że wszyscy będą cieszyli się grą, a kibice będą mieli wiele okazji do okazywania radości.