Kolejne zwycięstwo rocznika 2011 w lidze MZPN!

W sobotni poranek zawodnicy z rocznika 2011 zmierzyli się z rówieśnikami z SEMPa Ursynów.

Nasi zawodnicy dosyć słabo "weszli" w ten mecz i po kilku minutach przegrywali już 2:0. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej kwarty. Na drugą kwartę nasza drużyna wyszła już z zupełnie innym nastawieniem, dzięki czemu chłopcy zaczęli "grać swoje" i odrobili stratę z nawiązką ponieważ udało się im zdobyć 3 gole nie tracąc przy tym żadnej bramki i na drugą przerwę schodzili prowadząc 2:3. Trzecia kwarta to kontynuacja naszej dobrej gry która przyniosła nam kolejne 4 bramki a bramkarze w tej części gry również zachowali czyste konto, co na koniec tej fazy meczu dało nam prowadzenie 2:7. W drugiej i trzeciej kwarcie meczu graliśmy na bardzo wysokiej intensywności, chłopcy zostawili na boisku dużo zdrowia, co było widoczne w ostatniej części meczu gdzie graliśmy już dużo "wolniej", zostawiając przeciwnikowi więcej miejsca do gry. Taki obrót boiskowych wydarzeń wykorzystał przeciwnik zdobywając dwie bramki, a nam udało się zdobyć tylko jedno trafienie. Ostatecznie możemy cieszyć się z kolejnych 3 punktów a spotkanie zakończyło się wynikiem 4:8 na naszą korzyść.

SEMP 4-8 FC Lesznowola