Klubowe Mistrzostwa Polski rocznika 2008!

Chłopcy z rocznika 2008 wzięli udział w prestiżowym turnieju Klubowe Mistrzostwa Polski rocznika 2008, które odbywały się w Warce w ośrodku w którym Chorwacja przygotowywała się do Euro w 2012 roku.

W turnieju wzięły udział takie drużyny jak Victoria Berlin, Hradec Kralove, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Jagielonia Białystok, Motor Lublin, Stal Mielec, Akademia Reissa, Znicz Pruszków, Varsovia Warszawa razem uczestniczyło 28 drużyn.

My trafiliśmy do Grupy C w której zmierzyliśmy się z Jagielonia Białystok, Varsovia Warszawa, Victoria Berlin, Hradec Kralove, Beniaminek Krosno i Gigant Smile.

Pierwszy mecz po równorzędnej walce przegraliśmy 2-0 z Jagielonią Białystok , w drugim meczu ulegliśmy drużynie z Czech 4-0, w trzecim meczu przegraliśmy 3-1 z Varsovią Warszawa, w czwartym meczu przegraliśmy wysoko z późniejszym zwycięzcą całego turnieju Victorią Berlin 8-0, w piątym meczu po zaciętym pojedynku przegraliśmy 2-1 z Beniaminkiem Krosno i na koniec po pięknej walce odnieśliśmy jedyne zwycięstwo z drużyną Gigant Smile 2-1.

Poziom turnieju był bardzo wysoki , każdy błąd, drużyna przeciwna potrafiła wykorzystać, cieszymy się że mogliśmy wziąć udział w takim turnieju , dzięki czemu możemy zdobywać doświadczenie i uczyć się od najlepszych.

Brawo chłopcy za walkę w każdym meczu, a przede wszystkim w dwóch ostatnich kiedy pokazaliśmy się z najlepszej strony,

Brawo chłopcy, brawo Rodzice, brawo FCL :)