Kapitalny występ rocznika 2005

W sobotnie popołudnie rozgrywki ligowe rozpoczął zespół Orlików u-10. Rywalem naszych chłopców był zespół Orzeł Baniocha. Mecz rozpoczął się dla zespołu FC Lesznowola zimnym prysznicem. Pomimo zdecydowanej naszej przewagi w posiadaniu piłki i rozgrywaniu akcji wynik po 30 minutach wskazywał 3:0 dla gospodarzy czyli Orła Baniochy. To głównie za sprawą bardzo dobrze spisującego się bramkarza, który obronił wiele bardzo groźnych strzałów Lesznowoli. Na szczęście w końcu udało się pokonać bramkarza gospodarzy, a gol tchnął w naszych chłopców nowe siły i wiarę w zwycięstwo. Gospodarze zostali zepchnięci do głębokiej defensywy, a z naszej strony szedł atak za atakiem, dzięki czemu udało się strzelić jeszcze 3 gole i wygrać spotkanie 4:3. W ostatnich 5 minutach Baniocha miała szansę na wyrównanie, ale na posterunku był Kuba Żądełek, który obronił dwie sytuacje sam na sam z napastnikiem gospodarzy. Po raz kolejny chłopcy pokazali wolę walki i ogromną chęć zwycięstwa odwracając losy meczu z bardzo niekorzystnego wyniku. Na pochwałę zasługuje gra wszystkich zawodników, którzy z każdym meczem grają coraz efektowniejszą piłkę.

Orzeł Baniocha 3-4 FC Lesznowola

Bramki:Philip Kogut, Dawid Oksiejuk, Karol Kogut, Mateusz Kisieliński