III MIEJSCE W MINI LIDZE MISTRZÓW ROCZNIKA 2004 W RASZYNIE

W niedzielę 24 maja braliśmy udział w Mini Lidze Mistrzów rozgrywanych na sztucznym boisku w Raszynie, mecze były rozgrywane 2x 10 minut. Najpierw podczas ceremonii otwarcia nastąpiło losowanie drużyn. Nasz kapitan Maks Marcinkowski wylosował Szachtar Donieck i trafiliśmy do grupy „D” z takimi drużynami jak Chelsea Londyn, Schalke i FC Porto.

W pierwszym meczu mierzyliśmy się z zespołem FC Porto(LKS Chlebnia) i zakończyliśmy je zwycięstwem 3:2, następnie wygraliśmy z zespołem Schalke(RKS Okęcie) 4:0 i w ostatnim meczu grupowym ulegliśmy drużynie Chelsea(Ursus Warszawa) 5:1, w tym meczu mieliśmy dużego pecha, trafiając w słupki i poprzeczkę. Grupę zakończyliśmy na drugim miejscu i w ćwierćfinale mierzyliśmy się z drużyną Bayernu Monachium(Ożarowianka Ożarów). Mecz rozpoczęliśmy bardzo dobrze prowadząc do przerwy 3:0, w drugiej połowie przeciwnicy zagrali dużo lepiej jednak to My zakończyliśmy ten mecz zwycięstwem 4:3. W półfinale zagraliśmy z drużyną Arsenalu Londyn(Wietnam I), niestety chłopcy szybko opadli z sił (mecz ten odbył się zaledwie 5 minut po naszym ćwierćfinale, przeciwnicy mieli 40 minut na odpoczynek) i skończyło się 4:0 dla Arsenalu.

W ostatnim meczu o III miejsce mierzyliśmy się z zespołem Atletico Madryt(Perła Złotokłos). Chłopcy szybko się podnieśli po nieudanym półfinale i na boisko wyszli mocno zmotywowani i z wielkim sercem do gry, co przyczyniło się do ROZBICIA rywali 5:0 i skutkowało zdobyciem III miejsca w Mini Lidze Mistrzów rocznika 2004 w Raszynie. W nagrodę otrzymaliśmy bardzo ładny puchar i każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal i po dwie nagrody rzeczowe.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Nasz zawodnik Witek Zawiła-Niedźwiecki!!!

Warto również nadmienić, że Naszej bramki strzegł Janek Wiklak, który jest nominalnie prawym obrońcą i był to jego debiut na tej pozycji.

BRAWO JANEK, BRAWO WITEK, BRAWO CHŁOPCY, BRAWO FC LESZNOWOLA !!!