III miejsce rocznika 2008 w Lidze Zimowej na Koncertowej!

W Niedzielę rano chłopcy z rocznika 2008 rozegrali ostatni mecz w lidze Zimowej z drużyną WAF Warszawa. Mecz wygraliśmy 7-4 choć nasza gra nie wyglądała najlepiej, traciliśmy dużo prostych piłek, było dużo niedokładnych podań, i było za mało ruchu bez piłki. Na plus na pewno, bramki, które zdobyliśmy po bardzo ładnych akcjach i walka do końca o zwycięstwo.

FC Lesznowola 7-4 WAF Warszawa

br. M.Kwiatkowski x2, M.Kruk x2, S.Wojciechowski x2, J.Staszewski

Podsumowując w lidze Zimowej rozegraliśmy pięć spotkań, z czego trzy wygraliśmy, dwa przegraliśmy, strzeliliśmy 29 bramek, a straciliśmy 23. Taki bilans dał nam na koniec bardzo dobre trzecie miejsce.

Najwięcej bramek w naszej drużynie zdobył Mikołaj Kwiatkowski, który zdobył 13 bramek dla naszej drużyny.

Mikołaj Kwiatkowski dostał również wyróżnienie dla najlepszego zawodnika.

Podziękowania należą się Rodzicom, którzy w każdym meczu głośno dopingowali nasz zespół.

Brawo drużyna, brawo Rodzice, brawo FCL :)