Festiwal nieskuteczności!

W piątej kolejce graliśmy na wyjeździe z drużyną Orlęta Mroków. Podobnie jak w poprzednich spotkaniach od początku przejęliśmy inicjatywę i ruszyliśmy do zdecydowanych ataków, które to przyniosły Nam trzy bramki. Po kolejnym katastrofalnym błędzie w tym sezonie w obronie straciliśmy gola na 1:3. W drugiej połowie udało się zdobyć czwartą bramkę i po tym golu zaczął się nasz festiwal nieskuteczności. W ciągu drugich czterdziestu minut stworzyliśmy sobie kilkanaście sytuacji bramkowych, stuprocentowych, jednakże tego dnia skuteczność Naszego zespołu była na bardzo, bardzo, bardzo niskim poziomie. Cieszy natomiast co raz lepsza gra, kombinacyjna i kreatywna, po której stwarzamy sobie sytuacje bramkowe.

FC Lesznowola – Orlęta Mroków 4:1

Bramki: Zwoli, Adi, Jastrząb, Gąsi