Dwa zwycięstwa rocznika 2008!

W czwartek 29 września rozegraliśmy ostatni mecz pierwszej rundy rozgrywek MZPN, w którym zmierzyliśmy się z trzecią drużyną ligi UKS Iwiczna, po bardzo dobrym meczu wygraliśmy wysoko 7-2, choć zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, niestety zmarnowaliśmy bardzo dużo sytuacji bramkowych.

Dzięki tej wygranej kończymy pierwszą rundę na drugim miejscu z bilansem: cztery zwycięstwa i jedna porażka i tracimy do lidera trzy punkty.

FC Lesznowola 7-2 UKS Iwiczna

br. Kruk x2, Kwiatkowski, Sosnowski, Staszewski, Borowiec, Woźniak

W Niedzielę 9 października rozegraliśmy pierwszy mecz rudny rewanżowej z drużyną Bór Regut. Do meczu podchodzimy bardzo zmotywowani, bo pamiętamy pierwszy mecz w Regutach w którym było bardzo ciężko i dopiero w ostatniej kwarcie rozstrzygnęliśmy losy meczu na swoją korzyść i wygraliśmy 5-4.

W tym meczu było zupełnie inaczej od początku meczu ruszyliśmy na nich zdecydowanie i szybko objęliśmy prowadzenie, dzięki czemu grało nam się łatwiej. Mimo dużej liczby nie wykorzystanych sytuacji wygrywamy bardzo wysoko 13-0. Nasza gra w tym meczu była bardzo dobra, bardzo dobrze radziliśmy sobie w pojedynkach 1x1, wymienialiśmy dużo podań, a przede wszystkim dobrze graliśmy w obronie dzięki czemu w końcu zagraliśmy na zero z tyłu.

Brawo chłopcy , aby dalej wygrywać musimy dalej ciężko trenować i dawać z siebie wszystko na treningach i na meczach.

FC Lesznowola 13-0 Bór Regut

br, Staszewski x3, Wojciechowski x3, Sosnowski x3, Kruk, Smoliński, Seliga, Woźniak