Dwa trzecie miejsca rocznika 2008! (podsumowanie sezonu)

Dwa trzecie miejsca rocznika 2008! (podsumowanie sezonu)

Drużyna rocznika 2008 w rundzie wiosennej występowała w pierwszej i czwartej lidze MZPN.

Pierwsza drużyna drugi raz z rzędu zajęła trzecie miejsce w pierwszej lidze, mimo dobrego wyniku , styl nie był taki jaki byśmy tego chcieli, graliśmy bardzo nierówno, potrafiliśmy wygrać z mistrzem naszej ligi STF Champion, a nie potrafiliśmy wygrać z drużyną Korony, która spadła do II ligi. W niektórych meczach zabrakło nam koncetracji tak jak w meczu wyjazdowym z Pogonią , gdzie prowadziliśmy 5-0 grając bardzo dobrze, stwarzając sobie mnóstwo sytuacji nagle w trzeciej kwarcie przestajemy grać i mecz kończy się wynikiem 6-6.

Przed nami dużo do poprawy, aby poprawić naszą grę i koncetrację aby w każdym meczu grać na tym samym poziomie.

W tej rundzie zdobyliśmy 13 punktów , wygrywając 4 mecze , 1 remis i 5 porażek. Strzeliliśmy 45 bramek, a straciliśmy 62.

Najwięcej bramek zdobył Samuel, najwięcej asyst miał Filip, a najlepszym zawodnikiem (najlepsza średnia ocen za mecz) Mikołaj.

Oprócz rozgrywek ligi MZPN, wsytąpiliśmy w róznych turniejach w Polsce oraz Niemczech w którym zdobyliśmy cenne doświadczenie.

Druga drużyna jako beniaminek ligi zaprezentowała się bardzo dobrze i zajęła również trzecie miejsce w IV lidze i w następnym sezonie będzie występować w trzeciej lidze.

Nasza drużyna miała świetny początek zdobywając w czterech pierwszych meczach 10 punktów, niestety w kolejnych trzech meczach przyszedł kryzys i ponieśliśmy trzy porażki, które pozbawiły nas szans na pierwsze miejsce, w kolejnych trzech meczach zdobyliśmy siedem punktów i ostatecznie zdobyliśmy 17 punktów. Na uwagę zasługuje fakt, że na własnym boisku zdobyliśmy 13 punktów na 15 możliwych, nie przegrywając żadnego meczu. Niestety na wyjazdach nie szło nam już tak dobrze i zdobyliśmy tylko 4 punkty.

Podsumowując mimo wyższej ligi zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze i niewiele nam zabrakło aby powalczyć o pierwsze miejsce. Mamy nad czym popracować aby w następnym sezonie zaprezentować się jeszcze lepiej i utrzymać poziom do końca ligi.

W 10 meczach wygraliśmy 5 meczy, 2 zremisowaliśmy i ponieśliśmy 3 porażki. Strzelając 55 bramek, a tracąc 37.

Najlepszym strzelcem drużyny został Szymon, najwięcej asyst miał Janek S, a najlepszym zawodnikiem (średnia ocen za mecz) Karol.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości