Drugie zwycięstwo drugiej drużyny !!!

W ostatnią sobotę druga drużyna rozegrała na wyjeździe spotkanie z drużyną KS Sobienie Jeziory.

W pierwszej połowie mecz okazał się niezbyt emocjonującym widowiskiem, a żadna z drużyn nie stworzyła dogodnej sytuacji do strzelenia gola. Gra toczyła się głównie w środku pola, a akcje ofensywne kończyły się na linii obrony. Na początku drugiej połowy drużyna gospodarzy wykonała rzut wolny, który został wrzucony w nasze pole karne i w zamieszaniu zawodnik Ks-u strzelił gola tuż przy słupku, było 0:1. Po stracie gola drużyna FCL II mocno się zmobilizowała. Konstruowaliśmy składne akcje, co chwilę nękając bramkarza gospodarzy, a to głównie za sprawą Antka Pieńkosa, który 3 razy groźnie strzelał, a bramkarz ks-u skutecznie interweniował. Niestety zawodnicy gospodarzy po strzeleniu gola ograniczyli się tylko do długich wybić piłki z linii obrony, a to znacznie utrudniało nam grę i było wymagające pod względem fizycznym. W 75 minucie rajd lewym skrzydłem przeprowadził Bijakowski, po czym został sfaulowany w polu karnym, a rzut karny na gola zamienił Bartol. Drużyna FCL II nie zadowoliła się remisem i dalej atakowała, czego efektem był gol Pieńkosa w 87 minucie meczu, po składnej akcji i dokładnym podaniu od Wolińskiego.

KS Sobienie Jeziory 1-2 FC Lesznowola II