Dobry mecz z FCB Escola Varsovia!

W kolejnym meczu ligi FCB EV, rocznik 2008 zmierzył się z drużyną gospodarzy FCB Escola Varsovia.

Mecz z FC Barcelona był dla chłopców wielkim przeżyciem, pierwszy raz mogli zagrać z tak renomowaną drużyną.

Najważniejszym celem tego meczu było nie przestraszyć się przeciwnika i wejść dobrze w mecz od pierwszej minuty, co często nam się nie udawało szczególnie na turniejach. Cel udało nam się zrealizować i od początku prezentowaliśmy swój poziom.

Mimo tak silnego przeciwnika potrafiliśmy stwarzać sobie sytuacje i grać odważnie w grze 1x1.

Mimo porażki 12-2 do przerwy 3-1 , możemy być zadowoleni z tego meczu, bo nasza gra była naprawdę dobra, a błędy indywidualne będą nam się jeszcze długo przytrafiały. Na pochwałę zasługuje nasz bramkarz Franek , który robi olbrzymie postępy i z meczu na mecz coraz bardziej nas zaskakuje.

FCB EV 12-2 FC Lesznowola

br. M.Kruk, J. Staszewski