Bolesna porażka z Piastem!

W pierwszym meczu nowego sezonu zmierzyliśmy się na wyjeździe z beniaminkiem ligi Piastem Piastów.

Od początku meczu nasza gra wyglądał dobrze, staraliśmy się grać piłką i dzięki temu stworzyliśmy kilka ładnych akcji, ale niestety to gospodarze po naszym błędzie indywidualnym strzelili pierwszą bramkę. Jeszcze przed przerwą mogliśmy wyrównać, najpierw po pięknej akcji całej drużyny Śliwowski strzelił minimalnie nad poprzeczką, potem po zgraniu głową Śliwowskiego, Gajowniczek znalazł się w sytuacji sam na sam ale też minimalnie przestrzelił.

Druga połowa zaczęła się od 100% sytuacji dla Piasta, ale na szczęście gracz gospodarzy nie trafił w bramkę w sytuacji sam na sam.

W 48 minucie Leszczyński wyrównał stan meczu po pięknym podaniu nad obrońcami od Gajowniczka strzelił z pierwszej piłki w krótki róg bramki.

Kilka minut później Gajowniczek dostał kapitalne prostopadłe podanie od Śliwowskiego i znalazł się w sytuacji sam na sam ale posłał piłkę daleko od bramki.

W 71 minucie Boguta dośrodkował mocną piłkę w pole karne , bramkarz gospodarzy niepewnie interweniował i zagrał wprost pod nogi Gajowniczka, który ładnym lobem dał nam prowadzenie.

Kiedy wydawało się, że wynik nie ulegnie zmianie, w 82 minucie głupi faul przed naszym polem karnym, mocne uderzenie Kowalski zdołał obronić ale przy dobitce nie miał już szans i 2-2.

W 90 minucie meczu dobił nas jeszcze napastnik Piasta, który popisał się kapitalnym uderzeniem z 20 metra w same okienko naszej bramki i ustalił wynik meczu na 3-2.

Niestety w pierwszym meczu nowego sezonu doznaliśmy bolesnej porażki, mimo prowadzenia w 10 ostatnich minutach daliśmy sobie odebrać zwycięstwo.

Piast Piastów 3-2 FC Lesznowola

Br. Leszczyński, Gajowniczek

Skład : Kowalski-Boguta(73 Komosa), Skalski, Wysocki, Błachnio, Komendarczyk, Adamczyk, Saługa, Leszczyński, Śliwowski, Gajowniczek(79 Milczarek)