Bardzo ważne trzy punkty pierwszej drużyny

Mecz lepiej zaczęli goście z Konstancina , którzy już ok 15 minuty strzeli bramkę po nieporozumieniu w defensywie gospodarzy. Zawodnicy z Kosy grali głównie długie piłki , zawodnicy Lesznowoli próbowali grać w piłkę i ok 30 min kapitalna indywidualna akcją popisał się Konrad Pluta i wyrównał stan meczu. W 45 minucie meczu , Śliwowski płaskim strzałem z 7 metra w długi róg dał prowadzenie FC Lesznowoli , po tej bramce sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. W drugiej połowie przez pierwsze 15 minut gospodarze trochę stanęli, ale zawodnicy z Kosy nie stworzyli jakieś groźnej sytuacji. W 75 minucie kapitalnym uderzeniem popisał się Leszczyński i było 3:1. Kiedy wydawało się że mecz zakończy się pewnym zwycięstwem to bramkarz gospodarzy w niegroźnej sytuacji próbował wybić piłkę i nabił zawodnika gości i piłka wpadła do bramki. W końcówce Kosa próbowała atakować ale nie zagroziła już bramce Lesznowoli.

FC Lesznowola 3-2 Kosa Konstancin