Awans drugiej drużyny 2008! Podsumowanie rundy

Druga drużyna z rocznika 2008 po raz drugi wystąpiła w rozgrywkach ligowych MZPN. Po pierwszych meczach w których zanotowaliśmy dwie porażki i dwa zwycięstwa, przyszedł czas na rundę rewanżową w której zaprezentowaliśmy się znakomicie i odnieśliśmy komplet zwycięstw. Dzięki fantastycznej rundzie rewanżowej zgromadziliśmy 18 punktów i zajęliśmy drugie miejsce, które dało nam awans do czwartej ligi.

Mimo słabego początku rundy , zasłużyliśmy na ten awans , chłopcy grali bardzo dobrą piłkę za co byli chwaleni nawet przez Sędziów. W każdym meczu grali ambitnie, bardzo dobrze radzili sobie w pojedynkach 1x1 i co najważniejsze tworzyli drużynę.

Chłopcy bardzo dobrze radzili sobie w grze ofensywnej , stwarzali sobie dużo sytuacji bramkowych i strzelali dużo bramek.

Nasza gra w obronie po pierwszej rundzie znacznie się poprawiła, oczym świadczy fakt iż w pierwszych czterech meczach straciliśmy 23 bramki, a w rundzie rewanżowej tylko 9.

Brawo drużyna za udaną rundę ale mamy jeszcze dużo do poprawy i musimy ciężko pracować aby tych sukcesów było coraz więcej.

Brawo Rodzice za wspaniały doping na każdym meczu i za wsparcie drużyny!

Mecze 8

Punkty 18